Playstation

FIFA Points Playstation – kupuj punkty FIFA na platformę Playstation 4 szybko i bezpiecznie. Zakupiony kod otrzymasz natychmiast po zaksięgowaniu płatności na Twojego maila.

Playstation to konsola do gier, która zadebiutowała na światowych rynkach w grudniu 1994 roku. Szybko zaczęła zdobywać popularność na całym świecie. Gra FIFA pojawiła się na tejże konsoli w wersji ’99 10 listopada 1998 roku. Obecnie posiadacze Playstation stanowią najliczniejszą grupę graczy spośród wszystkich fanów serii piłkarskiej od Elektroników z Kanady.

Kamieniem milowym było pojawienie się gry po raz pierwszy na konsoli Playstation 4. Nowy silnik gry zaoferował graczom jeszcze bardziej realistyczne doznania w grze. Sam tryb Ultimate Team nie różni się od wersji dostępnych na pozostałe platformy. Jedną z bardzo niewielu różnic był brak dostępnych kart “legend” czyli historycznych kart najlepszych piłkarzy w dziejach. Obecnie od FIFA 18 “ikony” są dostępne również dla graczy z konsolą ze stajni Sony.

FIFA Points na platformę Playstation mogą stanowić doskonały dodatek do rozgrywki. Jeśli nie masz czasu na handel kartami, możesz skorzystać z szybkiego doładowania punktów, aby zdecydowanie ulepszyć swój skład. Otwierając paczki zyskujesz szansę na otrzymanie kart o wysokiej ocenie ogólnej. Np.: kupując pakiet 1050 punktów możesz otworzyć paczkę za 50k która gwarantuje 12 złotych, rzadkich kart piłkarzy!

Pamiętaj, że szczególnie wartościowym czasem na zabawę przy pomocy FP są okresy wydarzeń specjalnych w grze. Akcje takie jak Chiński nowy rok, tydzień w którym publikowane są najlepsze karty Drużyny Roku, Wiosenne karty Drużyny Sezonu czy Dzień Świętego Patryka to wydarzenia, które warto zapamiętać i brać w nich udział!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6