PC

FIFA Points PC – Origin do gry FIFA. Stworzenie wymarzonej drużyny w FIFA Ultimate Team może być szybsze. Wybierz idealną dla siebie liczbę punktów i złóż zamówienie, a kod do punktów wyślemy natychmiast na Twojego maila. Skorzystaj z szybkiego i bezpiecznego sposobu płatności. Jeśli masz jakiekolwiek pytania chętnie na nie odpowiemy!

Z pewnością trafiłeś na naszą stronę, bo jesteś zainteresowany ulepszeniem swojej drużyny marzeń. Dzięki punktom możesz w szybki sposób zwiększyć swoje szanse na nowe, wysoko ocenione karty. Najmniejszy dostępny pakiet zawiera 2200 FIFA Points. Z ich pomocą możesz np.: otworzyć paczkę “100k”. W niej znajdują się 24 złote rzadkie karty z piłkarzami. To znakomita szansa na karty Ikon czy też karty w formie z wysoką oceną ogólną.

Możesz również ponownie zainwestować swoje punkty rozgrywając turniej w trybie Draft. Wpisowe w tym trybie związane jest z uiszczeniem opłaty w wysokości 300 FP.  Za każdą pojedyncze zwycięstwo, jaki i wygraną w całym turnieju otrzymasz paczki. W wielu przypadkach okazuje się, że niewielka kwota zainwestowana w tym trybie może przełożyć się na kilka znakomitych paczek.

Szczególnie istotną informacją dla graczy PC jest rozróżnienie pomiędzy monetami i punktami. Monety czyli tzw. “coinsy” zgodnie z regulaminem gry nie mogą być kupowane, sprzedawane czy transferowane pomiędzy kontami. Nieprzestrzeganie tego punktu regulaminu niechybnie skończy się zablokowaniem konta. FIFA Points PC w przeciwieństwie do monet są legalną i w pełni akceptowalną formą ulepszenia klubu w FUT.