Xbox

FIFA Points Xbox na platformę Xbox One. Kupuj oryginalne punkty do FIFA Ultimate Team.

Pierwsza generacja konsol Xbox pojawiła się na rynku jesienią 2001 roku. Pierwszą grą serii FIFA, która pojawiła się na tej platformie była produkcja z 2002 roku o nazwie FIFA Football 2003. Od tego czasu wśród piłkarskiej serii gry stworzyła się grupa graczy, którzy szczególnie cenią kontroler stworzony przez Microsoft. Ich zdaniem unikalny układ gałek analogowych w padach Xbox jest optymalnym rozwiązaniem dla gry piłkarskiej.

Od samego początku Ultimate Team tryb był obecny na tejże konsoli. Dodatkowo wyłącznie gracze Xboxa mieli dostęp do specjalnych kart “legend”. Ten ekskluzywny dodatek zachęcił wielu fanów serii do zakupu konsoli od inżynierów z Redmond.

FIFA Points zakupione na platformę Xbox możesz wykorzystać na co najmniej dwa sposoby. Pierwszy z nich to otwieranie paczek. Na przykład kupując pakiet 1600 punktów możesz otworzyć w grze 16 złotych paczek. W każdej z nich znajduje się 12 kart w tym jedna rzadka. Tym prostym sposobem możesz powiększyć swój klub o ponad 150 kart! Drugi sposób to udział w trybie Draft. W tym turnieju tworzysz drużynę z pośród losowych kart – zwykle tych z najwyższym overallem. Im wyżej uda ci się wspiąć w drabince turniejowej tym lepsze paczki otrzymasz. Jednorazowy zapis do tego trybu kosztuje jedynie 300 FP.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4