Opublikowano

5 powodów dla których warto kupować w naszym sklepie

FIFA Points

1. Kupujesz taniej niż w grze.

Dlaczego miałbyś płacić więcej, skoro możesz kupić FIFA Points taniej? Kupując na naszej stronie zawsze dostajesz coś więcej. Większość produktów na stronie kupisz taniej niż w grze. Dodatkowo do wielu z nich otrzymasz cashback na swoje konto Xbox Live lub Playstation Network, który możesz wykorzystać na kolejne zakupy. Ponadto oferujemy różne ilości punktów, których nie możesz kupić w grze (np. 4400 FIFA Points na PC).

2. Nie zbieramy Twoich danych.

Zamawiając produkt na naszej stronie wystarczy, że podasz swoje imię lub pseudonim oraz adres email na których dostarczymy Twoje punkty. Nie potrzebujemy danych do karty kredytowej czy danych do konta w grze. Możesz pozostać całkowicie anonimowy.

3. Nie ryzykujesz banem ze strony EA.

Wszystkie sprzedawane punkty pochodzą z legalnej polskiej dystrybucji. Nie ryzykujesz banem ze strony EA, tak jak jest to w przypadku zakupu monet. Szansa na zablokowanie konta za zakup monet jest na prawdę duża.

4. Dostawa w 3 minuty na Twojego maila.

Korzystając z jednej z szybkich metod płatności, kod na zakupione FIFA Points otrzymasz w kilka minut na swojego maila. Szybko, łatwo i wygodnie.

5. Nagradzamy stałych klientów.

Czy kupując FIFA Points w grze otrzymałeś kiedyś coś ekstra za swoją lojalność? Ja nie. Dlatego na FIFAPoints.pl nagradzamy stałych klientów. Za regularne zakupy możesz otrzymać kody rabatowe – kupując jeszcze taniej, dodatkowe punkty FIFA lub abonament EA Access.