Opublikowany dnia

Zimowe transfery i ulepszenia w FIFA 19

Każde okienko transferowe to nieoczekiwane zmiany. Z jednej strony doświadczeni gracze odchodzą na piłkarskie emerytury a młode talenty z wielkich klubów udają się na wypożyczenie do niższych lig. Kto z światowej czołówki zmienił otoczenie w ostatnich dniach? Czy w Ekstraklasie pojawiły się nowe twarze? Sprawdź zmiany w FIFA Ultimate Team!

zimowe ulepszenia fifa 19
Czytaj dalej Zimowe transfery i ulepszenia w FIFA 19
Opublikowany dnia

Jak zdobyć karty wspominkowe – flashback?

Nowością w FIFA na którą wszyscy gracze długo czekali są karty wspominkowe (flashback). Taką kartę może otrzymać piłkarz, który swoje najlepsze lata ma już za sobą. Nie istnieje żadna reguła według, której moglibyśmy dowiedzieć się o tym kto pojawi się na takiej karcie oraz kiedy może się to stać. Sprawdź jak zdobyć karty wspominkowe.

Flashback Ibrahimović
Czytaj dalej Jak zdobyć karty wspominkowe – flashback?
Opublikowany dnia

Top 10 najlepszych strojów FIFA 19

Ultimate Team jest trybem, który daje możliwość tworzenia klubu według własnego pomysłu. Po pierwsze sami możemy wybrać jego nazwę. Dalej, według własnych preferencji dobieramy: herb, stadion, używane w klubie piłki oraz dwa komplety strojów. Dziś postaramy się pokazać wam kilka interesujących trykotów, dzięki czemu twój klub nabierze indywidualnego stylu. Każdy ze strojów niżej wymienionych może zostać użyty zarówno jako strój główny jak i alternatywny. Sprawdź Top 10 najlepszych strojów FIFA 19 Ultimate Team.

Czytaj dalej Top 10 najlepszych strojów FIFA 19