FIFA 19 Points – Kup punkty szybko i bezpiecznie

FIFA 19 Points to szybki i bezpieczny sposób na ulepszenie drużyny w grze piłkarskiej FIFA 19 Ultimate Team. Warto jednak pamiętać o kilku istotnych zasadach, które mogą pomóc w jeszcze bardziej efektywnym wykorzystaniu punktów. Poniżej przedstawiamy listę TOP 5 zasad o których warto pamiętać korzystając z FIFA 19 Points. Aby uniknąć nieporozumień zaznaczamy, że kolejność porad jest przypadkowa. 

1. Kupuj FIFA 19 Points podczas istotnych wydarzeń w grze

Najlepszą okazją do otwierania paczek przy pomocy FIFA 19 Points są bez wątpienia wydarzenia specjalne. Pojawiają się one cyklicznie i są szeroko promowane zarówno na kanałach społecznościowych FUT jak i w samej grze. W tym miejscu nie ma sensu wymieniać ich wszystkich. Za najważniejsze uznaje się:

  • wydanie TOTY (Team of the Year) – Drużyny Roku (połowa stycznia)
  • wydanie TOTS (Team of the Season)  – Drużyn Sezonu (od kwietnia do maja)
  • promocje Black Friday oraz Cyber Monday (czwarty piątek listopada)
  • dzień Świętego Patryka (14 marca)
  • urodziny FUT (końcówka marca)

Wyżej wymienione okazje to czas kiedy w paczkach pojawiają się najlepsze (najbardziej wartościowe) karty. Karty te pojawiają się w związku z danym wydarzeniem (np.: podczas TOTS i TOTY). W innych przypadkach specjalnie na daną okazję tworzone są specjalne drużyny (np.: drużyna 23 najlepszych karty TOTW) Dodatkowo w sklepie FUT można znaleźć specjalne rodzaje paczek, które mogą zwiększyć szansę na trafienie dobrej karty. Wszystkie te czynniki są niczym kumulacje w loteriach – im więcej wartościowych kart w paczkach, tym większa szansa na ich trafienie.

Wybierz punkty dla siebie!

2. Doładowania lepsze niż podpięcie karty

Naszym zdaniem najlepszym sposobem zakupu FIFA 19 Points są doładowania. Działają one jak doładowania telefonu pre-paid: kupujemy doładowanie na określoną kwotę, wpisujemy kod w konsoli i otrzymujemy określoną ilość punktów. To szybka i bezpieczna metoda. Z kolei zakup punktów w grze łączy się z koniecznością “podpięcia” karty kredytowej. Po pierwsze, należy pamiętać, że podawanie danych wrażliwych (np. numeru karty płatniczej) w dobie ataków cybernetycznych jest niestety ciągle obarczone ryzykiem. Ryzyko to może się łączyć nie tylko z utratą danych, ale również z utratą środków pieniężnych na karcie. Po drugie, a naszym zdaniem równie istotne, podpięta karta kredytowa może być pokusą do wydawania niebotycznych sum pod wpływem impulsu. 

3. FIFA 19 Points – kupuj z głową!

No właśnie impuls. Badania naukowe dowodzą, że większość naszych decyzji zakupowych jest podejmowana pod wpływem silnych emocji. Dobrą praktyką łączącą dwie wyżej opisane zasady jest korzystanie z doładowań “z głową”. Z góry zaplanuj kiedy i w jaki sposób przyśpieszysz budowę swojego klubu przy pomocy punktów. Staraj się dopasować swój plan pod kątem wydarzeń specjalnych. Unikaj dużych pack-openingów za jednym razem. Kiepskim pomysłem wydaje się wykorzystanie bardzo dużej ilości punktów na samym początku gry. Ekspresowe rozbudowanie drużyny zwykle kończy się zmniejszoną grywalnością – gra przestaje stanowić wyzwanie i staje się po prostu nudna.

4. Nie tylko paczki…

Otwieranie paczek to pierwsza rzecz jaka przychodzi na myśl kupującym FIFA 19 Points. Warto jednak pamiętać, że punkty te mogą być wykorzystane nie tylko w sklepie FUT na paczki. Tryb Draft jest znakomitym sposobem na wykorzystanie i pomnożenie FIFA 19 Points. Rozgrywając kolejne mecze w tym trybie, zwiększamy swoje szanse na lepsze nagrody. Sprawdźmy zatem jak to wygląda na przykładzie. Wpisowe do Draftu kosztuje 300 FIFA Points. Jest to ilość za którą możemy kupić dwie duże złote paczki premium – nie dużo prawda?

FIFA 19 Points
Nagrody w trybie Draft w większości przypadków są warte więcej niż wpisowe 300 punktów.

Po wylosowaniu piłkarzy i ustaleniu wyjściowej jedenastki czeka na graczy nie tylko wyzwanie, ale również jest to szansa na zdobycie paczek. Wracając do przykładu: wygrywając tylko jeden z czterech meczy w tym trybie otrzymaliśmy Mega Paczkę (w sklepie FUT kosztuje 700 punktów). Tym to sposobem już zwiększyliśmy wpisowe z 300 pkt. na 700 pkt. To prawda, nagrody są przyznawane losowo i nie zawsze będzie to tak duży zysk po jednym spotkaniu. Jednak wygrywając kolejne trzy spotkania otrzymujemy: złotą paczkę premium (150) i dwie złote paczki rzadkich kart (2×500). Tym sposobem z 300 punktów wpisowych otrzymujemy paczki warte 1150 punktów.

5. FIFA 19 Points na prezent

Jednym z najlepszych prezentów każdego fana gry FIFA mogą stać się punkty. Jeśli poszukujesz idealnego prezentu dla swojego gracza wybierz FIFA 19 Points. W kilka minut wybierzesz, opłacisz i co najważniejsze otrzymasz kod na adres e-mail. Jest on ważny przez 12 miesięcy i może zostać wykorzystany w dowolnym momencie. To idealny prezent pod choinkę czy z okazji urodzin.