Opublikowano

Future Stars – Przyszłe gwiazdy w Ultimate Team

Nie tak dawno temu wszyscy ekscytowaliśmy się Drużyną Roku, kartami nominowanych i laureatów czy też kartami wspominkowymi TOTY. Pady nie zdążyły dobrze ostygnąć, a w grze pojawia się kolejne, nowe wydarzenie Future Stars!

Drużyna “przyszłych gwiazd” czyli Future Stars

Któż warty szczególnej uwagi znalazł się w zestawieniu? Najwyżej ocenioną kartą jest Vinicus Junior, nazywany następcą Cristiano Ronaldo w Realu Madryt. Jednocześnie jest to również najmłodszy piłkarz całego zestawienia. Dalej, ten sam overall, wynoszący 92 otrzymał Matthijs de Ligt – środkowy obrońca Ajaxu Amsterdam. W podstawowej jedenastce mamy także Anglika Sancho z BVB, jego rodaka, rewelacyjnego prawego obrońce Liverpoolu Trenta Alexander-Arnolda. Najliczniejszą, pięcioosobową grupę narodowościową stanowią, jak przystało na aktualnych Mistrzów Świata, Francuzi. Mamy także: czterech Anglików, trzech piłkarzy z Brazylii, po dwóch Włochów i Holendrów oraz Niemiec, Urugwajczyk, Serb, Hiszpan i reprezentant Maroka. Jeśli chodzi o ligi to mamy czterech przedstawicieli Premier League, pięciu Serie A oraz Bundesligi. Jeśli chodzi o klubu to po dwóch piłkarzy zostało wyróżnionych z AC Milanu, BVB oraz Olympique Lyon.

Future Stars

Krzysztof Piątek Future Star?

21 piłkarzy drużyny przyszłych gwiazd to nie wszystkie asy w rękawie EA. Wzorem głosowań na dwunastą kartę TOTY, w Future Stars mamy możliwość zagłosowania na 22, dodatkową kartę. Jedną z nich jest karta Krzysztofa Piątka z Genoa CFC z oceną ogólną 85! Jak oddać swój głos? Wystarczy, że 10.01.2019 wejdziesz do gry na konsoli lub PC i wybierzesz kartę Piątka z proponowanych. A już dziś każdy gracz FUT otrzyma wszystkie pięć proponowanych kart w formie wypożyczenia na jeden mecz każda.

Przyszłe Gwiazdy FUT

Statystyki na karcie Polaka robią wrażenie. 87 tempa, 84 strzałów i 80 punktów fizyczności czynią tę kartę propozycją wartą uwagi. Warto również dodać, że w tym momencie jest to trzecia, po Robercie Lewandowskim i SIF Wojciechu Szczęsnym, najwyżej oceniona karta Polaka w grze!