Opublikowano

Zimowe transfery i ulepszenia w FIFA 19

Każde okienko transferowe to nieoczekiwane zmiany. Z jednej strony doświadczeni gracze odchodzą na piłkarskie emerytury a młode talenty z wielkich klubów udają się na wypożyczenie do niższych lig. Kto z światowej czołówki zmienił otoczenie w ostatnich dniach? Czy w Ekstraklasie pojawiły się nowe twarze? Sprawdź zmiany w FIFA Ultimate Team!

zimowe ulepszenia fifa 19

Zimowa karuzela transferowa

Pierwsze nowe karty pojawiły się w grze już 19 stycznia i na dzień 22 stycznia mamy już ich ponad 700. Część z nich to powroty z wypożyczeń więc są dostępne niejako po raz drugi. Jednak znakomita większość to pełnoprawne transfery. Dwie najwyżej ocenione karty w nowych klubach to środkowi obrońcy: Naldo 86 (z FC Schalke 04 do AS Monaco) oraz Portugalczyk Pepe 85 (z Beşiktaş JK do FC Porto).

W Ekstraklasie pojawił się kolejny piłkarz z Portugalii. Salvador Agra, bo o nim mowa, ostatnio występował w hiszpańskim Cádiz CF na zasadzie wypożyczenia z SL Benfica. To nominalny prawy pomocnik, szybki z niezłym dryblingiem. Na swojej karcie posiada 3 gwiazdki słabszej, lewej nogi oraz 3 gwiazdki sztuczek technicznych. Do tej pory w FIFA 19 nie otrzymał żadnej karty w formie. Co warto jednak podkreślić, że otrzymał kartę ocenioną na 71 w ramach ulepszeń “Ligi Mistrzów”.

zimowe transfery FIFA 19

Wszyscy handlujący powinni zwrócić uwagę na srebrne przetransferowane karty. Ich wartość na rynku transferowym może być bardzo duża z uwagi na konieczność ich wykorzystania do wyzwań budowania składu. Pełną listę zimowych transferów najdziesz na stronach baz danych Ultimate Team.

Zimowe ulepszenia

Wciąż czekamy na pełną listę z zimowymi ulepszeniami kart. Pomimo tego, że Krzysztof Piątek otrzymał kartę nominowanego do Przyszłych Gwiazd mamy nadzieję, że w ramach zimowych ulepszeń lub Ones to Watch pojawi się jego ulepszona karta w AC Milan. Wydanie zimowych ulepszeń zaplanowano na piątek, 15 lutego. W tej chwili wiemy, że takie ulepszenia otrzymają Mbappe, Reus oraz Sterling.

zimowe ulepszenia fifa 19
Merco Reus otrzymuje +3 punkty do oceny ogólnej i zmianę pozycji z LP na ŚPO.